Laipni aicināti uz #HRNedēļaLatvija2021!​


20-21.10.2021. | ATTA CENTRS, Krasta iela 60, Rīga

Vairāk nekā gadu visa organizatoru komanda kopā ar referentiem ir cieši strādājuši, lai radītu Jums neaizmirstamu konferenci. Mēs zinām, ka lielākajai daļai no Jums HR Nedēļa Latvija ir viens no gada gaidītākajiem notikumiem. Tādēļ, ievērojot visus drošības pasākumus, lai konference noritētu droši un mierīgi, mēs ar prieku paziņojam, ka ļoti gaidīsim Jūs – konferences kopienu un tās draugus – jau 20.-21. oktobrī!

Liels paldies par piedalīšanos un ar nepacietību gaidām drīzu tikšanos!

CONFINN komanda

Mūsu galvenā prioritāte ir nodrošināt drošu pasākumu un veikt visus tam nepieciešamos mērus.

Tādēļ DALĪBA KLĀTIENĒ IR IESPĒJAMA TIKAI AR DERĪGU VAKCINĀCIJAS VAI PĀRSLIMOŠANAS SERTIFIKĀTU.

REĢISTRĀCIJA

PĀRLIECINIETIES, KA JŪSU IEEJAS BIĻETE IR IZDRUKĀTA, UN MŪSU KOMANDA JUMS PALĪDZĒS REĢISTRĒTIES UN ĀTRI SAŅEMT DALĪBNIEKA MATERIĀLUS!

Savu ieejas biļeti Jums jāsaņem līdz 2021. gada 18. oktobrim (lūdzu, pārbaudiet arī Junk mail).

Ja neesat saņēmis biļeti līdz norādītajam datumam, lūdzu, informējiet mūs, zvanot pa tālruni 26601182.

DROŠĪBA:

Galvenā prioritāte ir konferences dalībnieku, referentu un personāla drošība. Šī iemesla dēļ, ievērojot visus noteikumus un prasības, mēs darīsim visu iespējamo, lai īstenotu drošu un neapdraudētu pasākumu.

  • Pasākums norisināsies daudz lielākā vietā – ATTA centrs, Krasta iela 60, Rīga.
  • Konferences centra ieeja un reģistrācija norisināsies pie attālinātām ieejām. Mūsu visu drošības labad un saskaņā ar ieteikumiem tiks mērīta visu dalībnieku ķermeņa temperatūra, un pirms došanās uz konferenču telpu vai ēdināšanas vietām mūsu brīvprātīgie palīgi aicinās Jūs dezinficēt rokas.
  • Konferences kafijas pauze un pusdienas tiks gatavotas un servētas vienīgi no ATTA centrs virtuves. Tās būs izvietotas divās atsevišķās vietās centrā ATTA. Lai garantētu maksimālu drošību un ievērotu higiēnas normas, šoreiz diemžēl nāksies iztikt bez ierastās un iemīļotās pusdienu bufetes. Taču, par spīti šai izaicinājumu pilnajai situācijai, ATTA virtuves šefpavārs sola pagatavot neaizmirstamas pusdienas visiem dalībniekiem, un gādīgie viesmīļi laipni tās Jums pasniegs. Visi trauki, kas būs paredzēti pašapkalpošanās servisam, tiks individuāli iepakoti šķīvjos un bļodās ar vākiem.
  • Esam sagatavojuši arī sejas maskas visiem konferences dalībniekiem, ja būs tāda nepieciešamība.

Mums visiem ļoti rūp drošība. Un šī iemesla dēļ mēs aicinām ikvienu dalībnieku ievērot visas noteiktās drošības prasības un ieteikumus pirms, pēc un pasākuma laikā.

 

VIETA:

Konferences norises vieta ATTA CENTRS, Krasta iela 60, Rīga

LAIKS:

Dalībnieku reģistrācija sākas plkst. 8.00. Konference sākas plkst. 9.00. Mēs plānojam, ka konferences noslēgums abas dienas būs plkst. 17.30. Lūdzu, iepazīstieties ar detalizētu programmas aprakstu šeit > > >

Mēs aicinām Jūs ierasties agrāk no rīta, tādējādi Jums būs iespēja izvairīties no stāvēšanas garās rindās un varēsiet ieņemt labāko vietu semināra norises telpā.

KAFIJAS PAUZES UN PUSDIENAS:

Kafijas paužu laikā mēs pasniegsim saldas uzkodas, karstu kafiju un tēju, savukārt ATTA centrs šefpavārs parūpēsies par gardām pusdienām pusdienu pārtraukuma laikā.

Ja Jums ir īpašas vajadzības saistībā ar ēdienu, veselību vai citu iemeslu dēļ, aicinām par to parūpēties jau iepriekš.

TULKOŠANA:

Dažas prezentācijas būs angļu valodā. Ja Jums ir nepieciešama tulkošana (latviešu valodā), Jums tā būs pieejama savā viedtālrunī – tādēļ neaizmirstiet paņemt līdzi savus viedtālruņus.

Lai varētu klausīties tulkojumu, lūdzu, instalējiet lietojumprogrammu INTERACTIO savā viedtālrunī no App Store vai Google Play veikala:

  • Atveriet aplikāciju un ievadiet kodu;
  • Pievienojiet austiņas savam viedtālrunim;
  • Izvēlieties valodu: latviešu.

 

Jūs varat izmantot bezmaksas ATTA CENTRS internetu. Taču, lai būtu droši, ka Jums ir pieejama vislabākā tulkošanas pieredze, iesakām izmantot mobilos datus – visas dienas garumā Jums būs nepieciešami līdz 100 Mb.

SVARĪGI:

  • Ja plānojat izmantot savu klēpjdatoru, lūdzam izvēlēties sēdvietas zāles aizmugurējās rindās, lai tādējādi netraucētu citus dalībniekus.
  • Mēs ļoti mudinām cienīt vienam otru un ierasties gan uz semināra sākumu, gan arī atgriezties no pārtraukumu pauzēm savlaicīgi, jo kavēšana novērš kā referenta, tā arī dalībnieku uzmanību.
  • Pasmaidiet un sagatavojieties gūt iedvesmu!

PROGRAMMA

Mēs neesam aptvēruši visus jautājumus, kas Jums radušies? Jums varētu būt noderīga vēl kāda informācija vai vēlaties precizēt dažus svarīgus aspektus?

Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot e-pastu uz info@confinn.eu vai zvanot pa tālruni 26601182.

Paldies!