HR Personāls Konference

Par HR nākotni un jaunākajām tendencēm, kas izmainīs HR pasauli,  uzņēmējdarbības sabiedrību un sociālos labumus, Agile HR, interaktīvas prezentācijas un diskusijas par darba brendingu, talantu piesaisti un pilnveidi, HR izaicinājumiem digitālajā laikmetā, motivētu līderību un piesaistītajiem darbiniekiem, ieskats HR, raugoties no jaunākajiem atklājumiem psiholoģijā, neirozinātnē un uzvedības ekonomikā.


RĪGA, 17.10.2017. | Radisson Blu Latvija


Cilvēkresursi un personāls, izmaiņas darba likumā un komentāri, labākās HR prakses, psiholoģijas tēmas, Augstākās tiesas prakse un strīdi, lielākās darba devēju pieļautās kļūdas un praktiski ieteikumi! Jauni referenti un vēl vairāk tēmu!

Viss par to, kā būt pārākam HR nozarē!


RĪGA, 18.10.2017. | Radisson Blu Latvija


Par HR nākotni un jaunākajām tendencēm, izaicinājumiem digitālajā laikmetā un tehnoloģijās, talantīgu cilvēku iegūšanu, darbinieku piesaisti un uzņēmējdarbības domāšanas veidu kopā ar LAURA ANSAHARJU (Finnair), NIELS PFLAEGING (Agile HR), GRAEME RAINBIRD (Questions of Difference), JOHANNA PYSTYNEN (Vincit), HELENA LASS (wellnessorbit.com), ELIGIJUS KAJIETA (Korn Ferry Hay Group) un citiem HR profesionāļiem no Latvijas un ārvalstīm.

SADARBĪBĀ AR

2017 M. REFERENTI PAR SAVĀM TĒMĀM

KONFERENCE ĪSTIEM HR JOMAS PROFESIONĀĻIEM


Jauni ieskati un idejas, kas maina mums zināmo HR pasauli!

Dažas prezentācijas no iepriekšējām konferencēm

 

DALĪBNIEKI PAR KONFERENCI


Liels paldies visiem dalībniekiem par idejām un atbalstu! 

Konferencē bija visaptveroši praktiski risinājumi un jautājumu komentēšana.

Baiba, HR vadītāja

Tēmas ir īpaši specifizētas, koncentrējoties uz praktiskiem aspektiem. Ļoti noderīgi izdales materiāli un patīkams pārsteigums.

 Liene, Personāla grupas vadītāja

Noderīgi un interesanti referentu izklāstītie piemēri, koncentrēta un visaptveroša mācība.

Gunta, HR speciāliste

Es vienmēr vēlos, lai atbildes uz maniem izvirzītajiem jautājumiem ir konkrētākas un lai referenti uz tiem spētu pilnvērtīgi atbildēt. Es saprotu, ka tas ne vienmēr ir iespējams, taču šajā konferencē es saņēmu konkrētumu, kas tiešām mani pārsteidza.

Dace, Personāla vadītāja

… šie referenti ir reāli savas jomās profesionāļi. 

Jānis, Direktors

Konference bija ļoti noderīga. Tās laikā klausītāji tika iepazīstināti ar visaptverošām atskaitēm, vienlaikus saņemot lieliskas atbildes uz jautājumiem.

Zane, Apmācību vadītāja 

PARTNERI


Katra konference ir sadarbības rezultāts, bagātīgs ieguldījums un nozīmīga nemateriāla vērtība. LIELS PALDIES, visiem kopīgi radot konferenci un katru gadu veicinot pasākuma panākumus!

GALVENIE KONFERENCES PARTNERI