#HRNedēļaLatvija


GADA NOTIKUMS HR PROFESIONĀĻIEM


RĪGA, 15.10.2018. | Radisson Blu Latvija


4 NOZĪMĪGAS TĒMAS, KAS JĀATKLĀJ LIELĀKAJĀ HR KONFERENCĒ!

1. LABĀKIE HR PRAKSES ATKLĀJUMI.

2. IZMAIŅAS DARBA TIESĪBĀS ĪSUMĀ. Jaunākās un gaidītākās izmaiņas darba tiesībās. Nozīmīgākie Latvijā pieņemtie lēmumi un to ietekme uz ikdienas praksi, kā arī citas tēmas.

3. HR KONSULTĒŠANA UN VADĪBA. Kā pieņemt un paturēt darbā labākos darbiniekus? Kādas metodes eksistē, kas ļautu palielināt darbinieku produktivitāti? Citas ar organizācijas attīstību saistītas tēmas.

4. HR UN ORGANIZĀCIJU PSIHOLOĢIJA.


RĪGA, 16.10.2018. | Radisson Blu Latvija


ĀRKĀRTĒJA, VĒRTĪGA UN IEDVESMOJOŠA DIENA HR PROFESIONĀĻIEM!

Līdztekus mainīgajai biznesa pasaulei, jaunajai darbinieku paaudzei, eksponenciālai tehnoloģiju izaugsmei mēs esam aculiecinieki izmaiņām, kas skar organizācijas, darbu, darbiniekus un, bez šaubām, HR lomu.

Iegremdēsimies HR, vadības un organizatoriskās prakses dinamikā kopā ar prof. dr. ARMIN TROST (Furtvangenas Universitāte), NINA LEVCHUK (Google), prof. NICOLAY WORREN, PhD (Norvēģijas Universitāte), LUCAS VAN WEES (Eiropas personāla vadīšanas asociācija) un daudziem citiem profesionāļiem no Latvijas un ārvalstīm, kā arī izmeklētu HR profesionāļu lokā.

SADARBĪBĀ AR

HR NEDĒĻA LATVIJA – KONFERENCE ĪSTIEM HR JOMAS PROFESIONĀĻIEM


Jauni ieskati un idejas, kas maina mums zināmo HR pasauli!

Dažas prezentācijas no iepriekšējām konferencēm

 

DALĪBNIEKI PAR KONFERENCI


Liels paldies visiem dalībniekiem par idejām un atbalstu! 

Konferencē bija visaptveroši praktiski risinājumi un jautājumu komentēšana.

Baiba, HR vadītāja

Tēmas ir īpaši specifizētas, koncentrējoties uz praktiskiem aspektiem. Ļoti noderīgi izdales materiāli un patīkams pārsteigums.

 Liene, personāla grupas vadītāja

Noderīgi un interesanti referentu izklāstītie piemēri, koncentrēta un visaptveroša mācība.

Gunta, HR speciāliste

Es vienmēr vēlos, lai atbildes uz maniem izvirzītajiem jautājumiem ir konkrētākas un lai referenti uz tiem spētu pilnvērtīgi atbildēt. Es saprotu, ka tas ne vienmēr ir iespējams, taču šajā konferencē es saņēmu konkrētumu, kas tiešām mani pārsteidza.

Dace, personāla vadītāja

… šie referenti ir reāli savas jomās profesionāļi. 

Jānis, direktors

Konference bija ļoti noderīga. Tās laikā klausītāji tika iepazīstināti ar visaptverošām atskaitēm, vienlaikus saņemot lieliskas atbildes uz jautājumiem.

Zane, apmācību vadītāja 

PARTNERI


Katra konference ir sadarbības rezultāts, bagātīgs ieguldījums un nozīmīga nemateriāla vērtība. LIELS PALDIES, visiem kopīgi radot konferenci un katru gadu veicinot pasākuma panākumus!

SADARBĪBĀ AR

 KONFERENCES PARTNERI