VII IKGADĒJĀ PERSONĀLA UN DARBA TIESĪBU KONFERENCE. LIELĀKĀ HR SANĀKSME LATVIJĀ.

RĪGA, 17.-18.10.2017. | Radisson Blu Latvija

SADARBĪBĀ AR

REFERENTI


HR DIGITALIZĀCIJA: DATI UN TEHNOLOĢIJAS | JAUNI HR IZAICINĀJUMI DIGITĀLAJĀ PASAULĒ, UN KĀ PIERADINĀT TEHNOLOĢIJAS?


JAN HAINES, HR FACTORY (prezentācija ANGĻU VAL.)

Par tehnoloģiju tendencēm, kas pilnībā izmainīs HR pasauli, talantu piesaisti un to pilnveidi, kā mēs to pazīstam mūsdienās… un, BRĪDINĀJUMS, ja nemainīsimies mēs, attiecīgi izmainīs mūs.

HR Factory logo

AGILE HR: JA DOMĀJAT, KA ŠODIEN JŪSU ORGANIZĀCIJĀ TIEK ĪSTENOTAS DAUDZAS PĀRMAIŅAS, TICIET – MĒS JOPROJĀM NEZINĀM JĒDZIENA “DAUDZAS PĀRMAIŅAS” NOZĪMI…


EVEN BOLSTAD | HR Norge direktors (prezentācija ANGĻU VAL.)

Ilgu laiku svarīgākie personāla vadītāju uzdevumi bija ieviest personāla pārvaldības standartus, pārraudzīt to īstenošanu, noskaidrot nepieciešamos cilvēku talantus, atbalstīt apmācību un attīstību programmu īstenošanu. Tomēr jāatzīst, ka šādi „vecie laiki” jau ir pagājuši. Saskaroties ar milzīgi dinamiskajām klientu un tirgus vajadzībām, kā rezultātā tiek realizēta organizāciju attīstība, ir jāsecina, ka vienīgie un nozīmīgākie personāla vadītāja uzdevumi ir – sagatavot visu organizāciju (ne tikai atsevišķus darbiniekus) jaunas informācijas apstrādei, jauninājumu ieviešanai un savstarpējai sadarbībai, tādējādi radot tirgum jaunu vērtību. Turklāt to veicot daudz lielākā ātrumā par konkurentiem. Šī prezentācija ir par to, kā kļūt par šāda veida HR līderi

ORGANIZATORISKO VĒRTĪBU UN KULTŪRAS NODROŠINĀTĀ PEĻŅA


PETRAS MASIULIS, TELE2 Baltijas direktors (prezentācija ANGĻU VAL.)

Daži uzņēmumi organizatoriskās vērtības un kultūru uzskata vien par maznozīmīgiem saukļiem uz sienas; citi pret šiem jautājumiem izturas pilnīgi nolaidīgi; tomēr vēl citi gūst peļņu no īpaši piesardzīgas apiešanās ar organizatorisko vērtību un kultūras aspektu. Un, kā saka Petras Masiulis, TELE2 Baltijas direktors: “Tas ir gandrīz neticami, kāds dārgums ir organizatorisko vērtību un kultūras jautājums, ko daudzi ar biznesu saistīti uzņēmumi pamet novārtā.”

2000px-Tele2_logo

ATLAIŠANA UN JŪSU PĀRLIECĪBAS ĪSTENOŠANA IZAUGSMES UN LABKLĀJĪBAS VEICINĀŠANAI


KAJ HELLBOM (prezentācijas ANGĻU VAL.)

Brīdī, kad kaut kas noiet greizi, mums allaž rodas doma, ka konkrēto situāciju iespējams mainīt, noskaidrojot, kas ir bijis nepareizi, un to izlabojot. Vai arī aci pret aci stājoties pretī savai ierobežotajai ticības spējai, izaicinot to? Lai nu kā, eksistē vēl kāds veids, kā iespējams progresēt – daudz ātrāks, efektīvāks, enerģiskāks un patīkamāks. Kā būtu, ja attīstību Jūs būvētu uz savas ar organizāciju saistītās pārliecības izpētīšanas pamata?

Daudzkārtējs “Gada konsultants” uzvarētājs Somijā

PĀRMAIŅU ĪSTENOŠANA UN VIEGLA IZAUGSME: MAKSIMĀLS SASNIEGUMS AR MINIMĀLĀM PŪLĒM


GREG MATHERS, ADIZES INSTITUTE (prezentācija ANGĻU VAL.)

Ir vispārzināms fakts, ka biznesa pasaulē pārmaiņas norisinās ļoti grūti. Pārmaiņu vadīšana ir smags darbs, izmaiņu īstenošana prasa daudz pūļu, turklāt ārkārtīgi nozīmīgs, taču vienlaikus arī grūtāk sasniedzams ir augstākās vadības atbalsts. Šis process ir jāveic ļoti rūpīgi, pārliecinoties, vai kopējā darbība nenorit pilnīgi nepareizā virzienā. Vismaz – tā parasti saka… Vai tas Jūs pārsteigs, uzzinot, ka ADIZES metode ļauj momentāni ātri apkopot uzņēmējdarbības un organizatoriskās pasaules aspektus pārmaiņu īstenošanai? Kas slēpjas aiz ADIZES METODOLOĢIJAS, un kā panākt tās darbību Jūsu organizācijā?

ATŠĶIRĪGA PIEEJA TALANTU PILNVEIDĒ JEB 3 SEB PIEDĀVĀTĀS INICIATĪVAS: EFEKTĪVAS UN BEZMAKSAS


GUNITA MEIERE

SEB bankas personāla pārvaldes vadītāja

SEB_logo

PAR LATTELECOM VIEDO BIROJU METTROPOLE UN TAJĀ STRĀDĀJOŠAJIEM CILVĒKIEM…


INGRĪDA RONE, LATTELECOM personāla vadības direktore

Digitalizētajā pasaulē pieaug cilvēcisko attiecību vērtība. Digitalizācijas jēdziens ir visai plašs un skar dažādus biznesa procesus. Ir liela atšķirība, vai automatizēts tiek process vai cilvēkiem nepieciešamā komunikācija. Runājot par nākotnes biroju un cilvēkiem tajā – ne viedierīcēs un digitalizēšanā ir “atslēga”, bet spējā mainīt cilvēku paradumus un virtuālajā, mainīgā vidē saglabāt cilvēcīgo attiecību vērtību – palīdzēt darbiniekiem sapazīties,  sadarboties, vienoties utt. Par Lattelecom viedo biroju Mettropole un tajā strādājošajiem cilvēkiem būs šis stāsts.

Lattelecom_logo

KĀ SNIEGUMU PĀRSKATI VAR IETEKMĒT LAIMES SAJŪTU UN TALANTA LOJALITĀTI.


RAGNAR SASS

PIPEDRIVE līdzīpašnieks

 

KUR UN KĀ ATRAST VADOŠUS DARBINIEKUS ŠODIEN UN NĀKOTNĒ? Izmaiņas darba tirgū un to ietekme uz organizācijām, talantu piesaisti un pieņemšanu darbā.


AIGA ĀRSTE – AVOTIŅA, AMROP Vadošā partnere Latvijā, AMROP partnere Ukrainā un Igaunijā

Tuvākā desmitgade ieviesīs būtiskas izmaiņas Latvijas uzņēmējiem. Pārmaiņas ir straujas. Izdzīvos gudrākie, veiklākie, tālredzīgākie un tie, kas spēj sadarboties. Kas šodien gozējas panākumu spozmē, rīt tur vairs var nebūt. Veiksmīgi var būt tikai tie uzņēmumi, kuru vadītāji spēj saskatīt – kurp jāsper nākamais solis, kam netrūkst apņēmības savus mērķus realizēt, un kas spēj reaģēt uz pārmaiņām un izmantot iespējas. Arī ar sesto maņu. Savukārt mēs zinām – kur un kā šādus vadītājus atrast.

amrop_tag_s1b_rgb

 

DARBINIEKU PIEREDZES UZLABOŠANA


ŽOZITA BERESŅEVA, LATVIJAS MOBILAIS TELEFONS personāla vadības direktore

Darbinieku pieredze par darbu uzņēmumā un tas, ko darbinieki par to stāsta radiem, draugiem un paziņām, ir viens no uzņēmuma tēla veidošanas pamatiem. Uzņēmumi parasti nežēlo līdzekļus mārketinga un PR aktivitātēm sava publiskā tēla veidošanai un uzturēšanai, bet darbinieku vajadzības mēdz palikt novārtā līdzekļu trūkuma dēļ. Ko darīt, lai darbinieki palīdzētu sekmīgi attīstīt mārketinga un PR uzcelto citadeli?

Latvijas_Mobilais_Telefons_logo_2013

GENERATION Z: KAS VIŅUS MOTIVĒ UN VIRZA?


OĻEGS KARPUŠENKO, McDONALD’S personāla vadības un treniņu direktors Baltijā

Valda tipisks uzskats, ka tehnoloģijas nodrošina komfortu, ļaujot viegli iegūt nepieciešamos datus un dalīties ar informāciju, sniedzot iespēju apgūt praktiskas iemaņas, kā arī pārsteidzoši radot cilvēkos vēlmi veidot komunikāciju tiešsaistē – visi šie aspekti raksturo Generation Z. Jā, šie puiši ienāk darba tirgū. Tātad, ir nepieciešams precīzi zināt, kad Jums vajadzētu sākt apsvērt tās lietas, kas viņus motivē un virza. Noskaidrojiet visus šos aspektus kopā ar McDonald’s personāla vadības un treniņu direktoru Baltijā OĻEGU KARPUŠENKO.

Mcdonalds_I_Lovin_It_Vector_Logo_01

JŪSU IDEJU VIRZĪŠANA UZ PRIEKŠU.


VALDIS MELDERIS

Kā komunikācija var kalpot gluži kā burvju nūjiņa Jūsu HR iniciatīvu turpmākā virzīšanā, iemantojot lielāku atbalstu un ietekmi organizācijā? 

ESOT CITĀDĀKAM: INTERVIJĀS GŪTĀS MĀCĪBAS.


ANDRIS KIVIČS | Latviešu mūziķis, “Rampas Ugunis” vadītājs

 

KĀ PAAUGSTINĀT UZŅĒMUMU UN DARBINIEKU POTENCIĀLU?


ZUARGUSS, Augsta Emocionālā intelekta treneris

Pat, ja Jūsu uzņēmuma kolektīvs ir pozitīvs vai pat ļoti pozitīvs, iespējams, kādas situācijas vai attiecības tajā mēdz atstāt rūgtu pēcgaršu, vai pat sāk gandēt kolēģu omu, pašsajūtu. Kādas ir Jūsu metodes, ar kurām uzvarat savu aizkaitinājumu, stresu, nepatiku, kas rodas dažādās situācijās ar citiem cilvēkiem?

Ja nespējat meistarīgi mazināt šīs negāciju sajūtas vai domas sevī, tad tās uzvar Jūs – atslēdz intelektuālās, “domājošās” smadzenes, kā rezultātā krītas mūsu enerģija, uztvere, labsajūta, rezultāti.

Emocionālā Intelekta metodes un treniņi attīsta prasmes, kā dažādās situācijās iemācīties palikt pozitīvākam. Kāpēc pozitīvisms ir svarīgs? – tas nodrošina labāku smadzeņu “domājošo” centru darbību, pašsajūtu un veselību. Kā tieši? – par to vairāk sesijā.

cilvekam-logo-final-rgb

KĀ VEICINĀT PĀRMAIŅAS – AR AUKSTU ŪDENI VAI AICINOT SEKOT? 


ULDIS PĀVULS

Organizāciju psihologs, personāla vadības konsultants un treneris. Kompetences attīstības konsultāciju uzņēmuma Energise partneris.

logo

PĀRDOMĀTA KARJERAS VADĪBA. Kā veidot karjeras iespējas mūsdienās un nākotnē?


ANITA GAILE, Personālvadības un pārmaiņu vadības eksperte INTÚ

Mūsdienu karjeras lielākais izaicinājus ir tas, ka tradicionālā karjeras vairs nav iespējama. Kā organizācijām kļūt par labāko sabiedroto savu darbinieku un sadarbības partneru karjeras izaugsmē, sabalansējott subjektīvo un objektīvo karjeras veiksmi..

SAUCIENS CILVĒCEI. Vai cilvēki Jūsu uzņēmumā un apkārtējā pasaulē ieņem augstāko vērtību?


EDGARS MAŽIS, Rīgas Āgenskalna baptistu draudzes mācītājs

un drīzumā pievienosies vēl vairāk referentu…

KASPARS RĀCENĀJS | Jurists, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības konsultants darba tiesisko attiecību jautājumos
ANDIS BURKEVICS | Zvērināts advokāts, SORAINEN
INGA KOLA | LATVENERGO personāla vadības direktore
EVA SELGA | Latvijas Personāla vadīšanas asociācija (LPVA) valdes priekšsēdētāja
Dr.iur. JĀNIS NEIMANIS | Augstākās tiesas Administratīvo lietu departamenta tiesnesis
ANDRIS LAZDIŅŠ | Zvērināts advokāts, KĻAVIŅŠ ELLEX
ZANDA ŠMATE | STATOIL HR direktore
DZINTARS KOKNĒVIČS | MERCURI INTERNATIONAL partneris, biznesa konsultants un iedvesmotājs
JŪLIJA JERŅEVA | Zvērināta advokāte, VILGERTS partnere
DACE ROLAVA | Mag. psych., NLP trenere, Eiropas Klīniskās hipnozes sertifikāts
SANDRA LĀCE | SWEDBANK Akadēmijas Baltijā vadītāja
EVITA MACKEVIČA | EIRO PERSONĀLS valdes locekle
IVETA ZELČA | Zvērināta advokāte
MĀRTIŅŠ VECVANAGS | MV CONSULTING
DACE SALIŅA | DATAKOM personāldaļas vadītāja
ANDREJS SERGEJEVS | Uzņēmējs, digitālā biznesa un līderības eksperts, autors 
IVO MASKALĀNS | COBALT zvērināts advokāts
KATRĪNA OŠLEJA | Organizāciju psihologs, TALENTOR LATVIA dibinātāja
GATIS BOLINSKIS | CIVITTA LATVIJA partneris
ZANE VEINBERGA | Apmācību vadītāja, psiholoģe
ANITA GAILE | Personālvadības un pārmaiņu vadības eksperte INTÚ
ARMANDS KALNIŅŠ | Alberta koledža, docents, Mg.oec., Mg.paed.
IVARS JUŠKĒVICS | TRAINING LAB
ARTA BIRUMA 
LAIMONIS ZUĻĢIS | Ārsts, koučs un sistēmisko sakārtojumu vadītājs

PROMINENTI LĪDERI VIENĀ KONFERENCĒ!


2016. gada HR un darba tiesības notikums ar 50 labākajiem referentiem

HR nākotne un jaunākās tendencesAgile HR, interaktīvas prezentācijas par talantu piesaistīšanu un pilnveidi, par HR izaicinājumiem digitālajā pasaulē, darbinieku motivācijas vadību, par organizatoriskām vērtībām kā neizsmeļamu avotu lielākas izaugsmes un peļņas sasniegšanai, jaunas atklāsmes psiholoģijas, vadības, neirozinātnes un citās jomās.

DAŽAS PREZENTĀCIJAS NO IEPRIEKŠĒJĀM KONFERENCĒM

 

DALĪBNIEKI PAR KONFERENCI


Liels paldies visiem dalībniekiem par idejām un atbalstu! 

Konferencē bija visaptveroši praktiski risinājumi un jautājumu komentēšana.

Baiba

HR vadītāja

Tēmas ir īpaši specifizētas, koncentrējoties uz praktiskiem aspektiem. Ļoti noderīgi izdales materiāli un patīkams pārsteigums.

Liene

Personāla grupas vadītāja

Noderīgi un interesanti referentu izklāstītie piemēri, koncentrēta un visaptveroša mācība.

Gunta

HR speciāliste

Es vienmēr vēlos, lai atbildes uz maniem izvirzītajiem jautājumiem ir konkrētākas un lai referenti uz tiem spētu pilnvērtīgi atbildēt. Es saprotu, ka tas ne vienmēr ir iespējams, taču šajā konferencē es saņēmu konkrētumu, kas tiešām mani pārsteidza.

Dace

Personāla vadītāja

… šie referenti ir reāli savas jomās profesionāļi.

Jānis

Direktors

Konference bija ļoti noderīga. Tās laikā klausītāji tika iepazīstināti ar visaptverošām atskaitēm, vienlaikus saņemot lieliskas atbildes uz jautājumiem.

Zane

Apmācību vadītāja

PIEVIENOJIETIES ĻOTI PRAKTISKAI UN ĪPAŠI INTENSĪVAI LIELĀKAJAI CILVĒKRESURSU UN DARBA TIESĪBU KONFERENCEI LATVIJĀ!

KONFERENCES PARTNERI


Katra konference ir sadarbības rezultāts, bagātīgs ieguldījums un nozīmīga nemateriāla vērtība. LIELS PALDIES, visiem kopīgi radot konferenci un katru gadu veicinot pasākuma panākumus!

GALVENIE KONFERENCES PARTNERI

cvlv-logo-transparent

LINKEDIN